Leijonahiihtojen tulokset 16.3.2023

17.03.2023

Leijonahiihdot 16.3.2023
Tulokset:
2017 ja aikaisemmin syntyneet tytöt ja pojat, matka 100 m:

Viena Väisänen, Netta Kerttula, Milja Kerttula, Alissa Veikkolainen, Pauliina Linna, Martta Myllylä, Veini Tuomaala, isa- Ellen Ylitalo, Saga-Silvia Ylitalo, Lilli Rajaniemi, Liisa Enbuske, Aava Enbuske, Tilma Taskila, Topias Teräslahti, Sebastian Ylikulju, Niklas Pohjanoja, Niklas Haka-Risku, Veronika Rackhaeva, Aale Tölli, Niila Tölli, Veini Taskila, Minttu Perälä, Leonid Shkarichev, Sanni Joensuu, Kaarlo Paukkeri, Emma Routaniemi, Elia Kataja, Samu Pyhäluoto, Simon Haukipuro, Lilja Haukipuro, Siiri Myllymäki, Iiris Lehtelä, Väinö Rönkkömäki, Eino Rönkkömäki, Toivo Verronen, Teemu Rytimaa, Neena Stenudd,VilhoKoivusaari, Essi Vähä, Hilja Riikonen, Eemi Isopahkala, Bertta Eronen


Tytöt 2015-2016, matka 300 m: Essi Anttila 2.40, Loviisa Myllylä 1.59, Sara Keinonen 3.12, Johanna Sorvari 1.18, Milja Paukkeri 2.09, Mira Lepistö 2.39, Enni Sillanpää 2.23, Iiris Ojanlatva 3.42, Edith Lehtelä 3.14, Isla Verronen 3.11, Miia Rytimaa 2.45, Siiri Mustakangas 1.53, Mila Kononen 2.36, Isla Heikkilä 2.12.

Pojat 2015-2016, matka 300m: Luukas Stenudd 2.52, Topi Perälä 1.05, Vilho Paukkeri 2.03, Juho Tuominen 2.03, Lauri Niemi 1.58, Onni Kataja 2.18, Aamos Haukipuro 1.46, Aarre Myllymäki 2.30, Eetu Vähä 1.13, Alvari Stenudd 2.41.

Tytöt 2013-2014, matka 600m: Aurora Veikkolainen, Aino Sarpola 3.18, Adina Stenudd 4.00, Ninni Rajaniemi 4.12, Viia Roininen 2.05, Mila Taskila 1.48, Aino Okkeri 3.00, Pinja Perälä 2.04, Ebba Myllymäki 4.23, Jenny Hyväri 2.31, Elli Törmänen 2.52, Inka Vähä 2.27, Peppi Koivusaari 4.20, Sanni Keränen 4.25, Sofia Vereshchva 5.25, Pihla Latvakoski.

Pojat 2013-2014, matka 600m: Miska Ylikulju 3.18, Vilho Taskila 2.12, Kalle Vilminko 3.10, Aarni Tuomaala 2.38, Aaro Kataja 2.53, Iivo Tuovila 2.01, Okko Isopahkala 3.23.

Tytöt 2011-2012, matka 900 m: Juuli Sarkkila 3,28, Nelli Rajaniemi 5.27, Isabella Niemi 4.26, Ulpu Taskila 2.51, Eveliina Pyhäluoto 5.20, Venla Vähä 3.23, Sonja Tuokkola 6.51, Milla Sipilä 4.41, Mila Isopahkala 5.45.

Pojat 2011-2012 matka 900 m: Otto Mustakallio 3.14, Konsta Sorsa 6.11, Eerik Nuorala 4.12, Niilo Kataja 3.44, Juho Vilminko 3.57, Aatos Tuomaala 3.16, Eemeli Kataja 3.49, Oskar Stenudd 5.56, Joonas Peteri 3.14

17.02.2024Seura-asujen sovitusta. Juoksu- ja Suunnistus-asuja.
12.02.2024Saloisten Reippaalle SM-Hopeaa Hiihtosuunnistuksesta
09.02.2024Ampumahiihdon aluekilpailu 11.2 2024 Perutaan
05.12.2023Vaalikokous 13.12.2023 klo 18
29.11.2023Lauri Peltoniemi IBU-cupiin
23.11.2023Suksimyynti/esittely Raahen hiihtomajalla Ke 29.11.2023 Klo 18:00
19.11.2023Päättäjäis rogaining tulokset
03.11.2023Suunnistuskauden päättäjäiset 18.11.2023 Pyhäjoella
31.10.2023Reippaan Lumileiri tulossa 14.-17.12
03.10.2023Antti Harjuhaahto saavutti suunnistuksen sotilaiden SM-hopeaa

Siirry arkistoon »